sezóna 2010/11: Převýšov : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:6 (0:0)

24.10.2010 21:05

Branky: Voříšek 2,Vítek 2,Matoušek,Vanc

Utkání s posledním mužstvem tabulky jsme začali dobře.Natlačili jsme se na soupeřovu půlku a hráli vlastně jen na jeho polovině.Byla to však převaha platonická,bez možnosti vstřelit branku,bez většího ohrožení.Co nezblokovali obránci,chytil výborný gólman.Škoda,že z ojedinělého brejku se domácí ke konci půle neprosadili,alespoň by se nám rozsvítilo. V kabině došlo k menšímu přeskupení řad a hráči byli nabádáni k aktivní hře s důrazem před brankou domácích.To se nakonec podařilo a po první brance domácím jakoby přestala fungovat obranná fáze a my toho dokonale využili ke vstřelení dalších branek.Mužstvo mohu pochválit maximálně za posledních 20 minut a 3 body do tabulky. 
                                                                                                    Vladimír Novotný

 

Zpět