sezóna 2010/11: Skřivany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:0 (0:0)

19.09.2010 08:56

V dnešním utkání nám domácí mužstvo ukázalo, jak se má bojovat o body. Náš soupeř byl lepší ve všech činnostech, ale hlavně v pohybu. Po dvou výhrách se slabšími soupeři si hráči mysleli, že stačí to na place odchodit. Bohužel se šeredně spletli. Nezaostávali jsme pouze v pohybu, ale i situace jeden na jednoho dopadli vždy ve prospěch domácích a o přesnosti přihrávek už ani nemluvím. Bez pohybu a spolupráce se dnešní kopaná hrát nedá. Snad si to uvědomí i samotní hráči. Utkání bylo pod taktovkou domácích a nebýt brankáře Javůrka odjeli bychom ze Skřivan s o dost větším přídělem. Snad jediní dva hráči, kteří zaslouží alespoň trochu vlídnější hodnocení jsou stoper Matoušek a levý bek Pospíšil, kteří zabránili mnoha dalším výpadům domácího mužstva a do 37min. drželi spolu s gólmanem nerozhodný výsledek. Dnes jsme předvedli parodii na fotbal a já věřím,že takovýto přístup už se nebude u mých svěřenců opakovat v žádném z následujících zápasů. Prohrát se může, ale po odbojovaném utkání se vztyčenou hlavou a uznáním kvalit soupeře. Dnes bohužel byla jen ta kvalita soupeře.
                                                                                                    Vladimír Novotný
 

Zpět