sezóna 2010/11 : Skřivany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 8:0 (5:0)

22.05.2011 13:30

Po ostudném výkonu si zaslouženě odvážíme takovýto příděl a to ještě nebýt gólmana Javůrka,výsledek mohl být dvouciferný.Zapas jsme vůbec nezvládli. Domácí byli vždy ne o jeden,ale o tři kroky před námi.Našemu mužstvu se vůbec nechtělo běhat,nikdo na sebe nevzal odpovědnost něco vymyslet,nikdo neměl chuť hrát a to vše se projevilo na výsledku.Jsem velice zklamán přístupem všech hráčů k tomuto utkání.Po delší době to byla v našem podání zase  parodie na fotbal.Už nemám hráčům víc co dát a jak je vidět, na ostatní to nestačí.I proto po této sezóně skončím a velice rád přenechám svoji pozici novému trenérovi.Do konce soutěže nám zbývají ještě 2 kola a tak se snad naši borci zamyslí sami nad sebou a odehrají obě utkání se ctí.

Vladimír Novotný

Zpět