sezóna 2010/11 : Smiřice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:1 (1:1)

07.05.2011 15:00

Branka:Voříšek

Na utkání proti prvnímu týmu jsme odjížděli bez 5 hráčů a do základu museli postavit starší elévy.To domácí disponovali týmem téměř do dorostu a na střídaní měli  dalších 6 kvalitních hráčů oproti našim 2 elévům.Přesto jsme začali aktivně,drželi s domácími krok a po výborné akci Voříška se ujali v 9.minutě vedení.V ten moment byli domácí zaraženi a nám se naskytly další možnosti ke skórování.Bohužel nám chyběl pověstný krůček a nebo výborně zasáhl domácí gólman. Nejvíce starostí nadělal obraně domácích Chrudimský,ale jeho výpady zůstaly nevyužity.V 17.minutě byl po faulu na Chrudimského nařízen pokutový kop. K jeho provedení se postavil Voříšek,ale brankář skvělou robinsonádou míč vyrazil.To byl zřejmě zlomový moment utkání,protože vedení 2:0 by mohlo domácí srazit úplně.Ve 26.minutě si naši zadáci nepohlídali dobíhajícího útočníka a ten vyrovnal na 1:1.Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu. Ve 33.minutě se domácí dostali do vedení 2:1,když předvedli důraz v našem vápně a dotlačili míč do naší sítě.Pak naši hráči měli ještě několik slibných možností,ale žádnou už neproměnili.Třetí gól domácích padl v 52.minutě a po této brance už bylo zřetelně na našich hráčích vidět,jak dochází síly.Přesto mužstvo zaslouží velké uznání a pochvalu za předvedenou hru a vyzdvihnout musím výkon Vojty Pospíšila,který ač je starší elév a bojuje s o 2 roky staršími protivníky,zabránil mnoha akcím domácích a byl důrazný v osobních soubojích.

Vladimír Novotný

Zpět