sezóna 2010/11: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kobylice 1:6 (0:2)

23.10.2010 11:40

Branka: Vlasák

Dnes se  u nás představil asi nejlepší tým  ve skupině.Hráči Kobylic byli vždy o krok před námi,jejich tah na branku byl přímočarejší a chuť dát branku znatelnější oproti našemu mužstvu.Nemohu svým svěřencům vytýkat,že by se nechtěli prát o výsledek,ale hráli jsme,na co máme a to dnes bylo málo.Hosté byli na vyšší úrovni hlavně ve vedení a zpracovávání míče,výběru místa bez balonu a pohybu.A to vše když dáte na stranu soupeře,nemůže utkání skončit jinak,než tak, jak dopadlo.Máme na soupisce 8 hráčů ročník 98.Soupeř přijel se 7 a rozdíl byl znatelný.My se neumíme uvolnit jeden na jednoho,neumíme utéct s míčem na branku soupeře a chybí nám ta ,,CHUŤ" nacpat se před bránu a dát gól.Nevím jak už více hráče motivovat,na tréninku už jsem to zkusil i formou zábavy ale pořád se mi zdá,že každý udělá jenom to co musí,ani o krok víc,aby se náhodou neunavil.Škoda,že se dnešní zápas nenatáčel na videokameru,protože při opětovném shlédnutí by samotní hráči viděli,jak se pohybují,kde mají protihráče,jak si drží své posty atd.Přesto věřím,že poslední kola odehrajeme s lepším zápalem pro hru,abychom alespoň trochu vylepšili pohled na naši hru v podzimní části.
                                            

                                                                                                                        Vladimír Novotný

 

Zpět