sezóna 2010/11: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kosičky 2:4 (1:2)

04.10.2010 18:00

Branky: Chrudimský,Voříšek

Po utkání ve Skřivanech jsem si myslel, že tak trapný výkon už nemůžeme nikdy zopakovat. Bohužel jsem se zmýlil. Mužstvo umí vyhrávat, ale se slabšími týmy, kterým dá 10 či více branek. Jestli ale přijde kvalitnější soupeř u kterého naši hráči vidí že nám dokáže vzdorovat, na zápas se vykašlou a odchodí ho. Vše přitom začíná už legráckami na tréninku a to se přenáší i do utkání. Omlouvám se tímto našim fanouškům, kteří museli shlédnout utkání bez bojovnosti, pohybu a hlavně nasazení našich hráčů. Myslím si, že tým potřebuje impuls v podobě nového, tvrdšího a přísnějšího trenéra, který naučí mužstvo lépe se porvat o body a proto po posledním podzimním utkání podám svou rezignaci.
 

Zpět