sezóna 2010/11: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kunčice 3:1 (2:1)

05.11.2010 18:58

Branky: Chrudimský 2, Vodička

Poslední utkání podzimu jsme hráli s mužstvem Kunčic o 4 místo v tabulce,protože do tohoto utkání měli oba týmy 6 výher a 3 prohry se stejnými soupeři.Zápas začal opatrně a moc šancí si ani jedno mužstvo nevypracovalo.Po zhruba 15 minutách přišla skvělá kolmice na unikajícího Chrudimského a ten se nemýlil,1:0. Z dalšího protiútoku nám chybělo lepší zakončení,které jsme zužitkovali o chvíli později a dostali se do vedení 2:0.Hosté zlobili hlavně po pravé straně a nejlepší hráč podzimu Pospíšil se měl co ohánět,aby zabránil jejich výpadům.Zvládl to ale výborně a jenom potvrdil pozici toho nejlepšího.Do kabin jsme šli za stavu 2:1,když hosté po rohovém kopu snížili.O přestávce bylo mužstvo pochváleno za předváděný výkon a nabádáno k útočné hře i do druhé půle.To už bylo na hřišti vlastně jen jedno mužstvo,soupeř se dostal asi 3x na naši polovinu.S vytvářeným tlakem přicházeli i šance,trefili jsme 2x břevno a 1x tyč.Pojistku dal svým druhým gólem v utkání Chrudimský a pak už jsme si vítězství pohlídali.Děkuji celému týmu včetně náhradníků za předvedenou hru.Po utkání proběhlo ukončení podzimní části,vyhlášení a ocenění těch nejlepších.Na jarní část,ve které budeme hrát skupinu o 1-10 místo se budeme muset velice dobře připravit,abychom hráli důstojnou roli s ostatními týmy.
                                                                                                        Vladimír Novotný

 

Zpět