sezóna 2010/11:TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kunčice 8:2 (2:1)

16.04.2011 12:57

Branky:Voříšek 4,Chrudimský 2,Vlasák,Kotek.Derby utkání začali naši hráči velmi dobře a už po 3 minutách jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti.Bohužel byl proti gólman hostí.Pokračovali jsme v útočné hře a po závaru jsme se ujali vedení brankou Voříška.Tento moment nás dostal do sedla a během dalších minut jsme si vypracovali asi 6 momentů,které mohli,nebo spíše měli skončit gólem.Po nasazení náhradníků naše převaha trochu opadla a hosté nás v zadních řadách několikrát potrápili.Druhou branku přidal Vlasák a hostům jsme do poločasu dovolili snížit na rozdíl jediné branky.V kabině se hlavně základní sestava dočkala pochvali za předváděnou hru a náhradníci byli nabádáni k větší chuti do utkání.Začátek druhé půle patřil opět nám a po brankách Kotka, Chrudimského a Voříška jsme vedli už 5:1.Dalších asi 5 šancí zůstalo opět nevyužito.Po brance na 5:1 měli možnost se ukázat i hráči z lavičky.Bohužel se tak nestalo a naopak po zahrání rukou jsme povolili hostům upravit z penalty na 5:2.Pak se ještě chvíli naši náhradníci marně snažili něco vymyslet a tak se ke slovu zase dostala základní sestava.Ta dokázala hosty jasně přehrát,vytvořit si další příležitosti a po dvou brankách Voříška a jedné Chrudimského jsme upravili skóre na 8:2.Do konce utkání chybělo asi 6 minut a tak dostala lavička důvěru dohrát utkání do konečného hvizdu.Sice jsme již branku nepřidali,ale ani to nedovolili soupeři a tak utkání skončilo poměrem 8:2.Dnes se ukázalo,jak nevyrovnaný tým máme,neboť bez základu bychom soupeře sotva ohrozili.Celá lavička by se měla zamyslet nad svým výkonem a do dalších bojů se připravit kvalitněji než na dnešní utkání.Dnes chci vyzdvihnout především autora 4 branek Voříška a opět gólmana Kopřivu.

Vladimír Novotný

Fotogalerie:https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_7_1_Roudnice_Kuncice_8_2/

 

Zpět