sezóna 2010/11: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Sokol Kratonohy 10:0 (4:0)

26.09.2010 09:55

Branky: Voříšek 2, Chrudimský 2, Mičiak, Voborník, Vlasák, Matoušek, Pospíšil, Vodička

Vyspělejší soupeř z Kratonoh s námi držel krok úvodních 10 minut. Pak náš tým začal diktovat tempo hry a k vidění byly hezké kombinační akce zakončené brankami. Hosté se dostali do dvou gólových možností za celé utkání, ale jednu výborným zákrokem zmařil gólman Javůrek a při druhé pálil útočník nad branku. Naši střelci si vedli mnohem lépe a to  ještě řada možností zůstala nevyužita. Přesto dnes tým chválím,protože co jsme v týdnu nacvičovali se snažili přenést do utkání. Jsem potěšen, že se na našich brankách dnes podílelo 8 hráčů. Je vidět, že umíme připravit pozici ke vstřelení gólu i pro obránce nebo hráče, kterým se v utkání moc nedaří. Děkuji fanouškům, kterých dnes přišlo spousta a tím dodávali našemu mužstvu velkou podporu.
    

                                                                                                                Vladimír Novotný
 

Zpět