sezóna 2010/11: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Třebeš "B" 3:5 (0:2)

30.04.2011 12:12

Branky: Mičiak,Voříšek,Chrudimský.

Utkání na domácím hřišti (proti pohledově starším žákům,nebo spíše dorostencům) jsme nezačali dobře.Byli jsme vždy o krok pozadu,nedokázali udržet míč na útočné polovině a prohrávali osobní souboje jeden proti jednomu.Navíc jsme se hostů zalekli díky jeho výškové převaze a od toho se odvíjel průběh utkání. Hosté se prezentovali kvalitní hrou a do poločasu se po zásluze ujali vedení 2:0.Nutno dodat,že v tento moment byl výsledek ještě milosrdný,neboť hosté nevyužili další šance  a skóre mohlo být daleko vyšší.Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním předvést lepší výkon a pokusit se o kontaktní branku,která by mužstvo vrátila do hry.Jenomže hosté pokračovali ve výborné hře z první půle a po chvíli zvýšili svůj náskok už na 4:0.Teprve za tohoto stavu se nám podařilo snížit pohotovou střelou Mičiaka na 1:4.Na bližší tyč rozehraný roh nachází Voříška,který snižuje na 2:4.Hosté kontrují rychlým protiútokem,ale jejich střela končí dnes už podruhé na břevně naší branky.Po dalším závaru před náší brankou se dostává míč k Voříškovi,jenž posílá kolmici na Chrudimského a ten se proti vybíhajícímu gólmanovi hostí nemýlí.Je sníženo na 3:4 a zbývá dost času na vyrovnání.V jednu chvíli nám k němu schází pověstný krůček a podruhé skvělý zákrok hostujícího gólmana.A tak místo vyrovnání přišel brejk a hosté stanovili konečný výsledek utkání na 3:5.Stejně jako v Černilově jsme předvedli výtečný druhý poločas,který jsme vyhráli 3:2,ale bohužel fotbal se hraje na dva.Snad si hráči uvědomí do příštího utkání,že je potřeba začít hrát od začátku.I přes prohru chci ale své svěřence pochválit,nevzdali to,vrátili se do zápasu a nebyli daleko od vyrovnání.

Vladimír Novotný

Zpět