sezóna 2011/12 : Smiřice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:8 (0:1)

15.04.2012 15:19

Branky: Mičiak 4,Halberštát 3,Vítek.

První soutěžní utkání v jarní části jsme odehráli k naprosté spokojenosti našich fanoušků.V úvodu utkání to ještě malinko skřípalo a domácím jsme nabídli pár možností ke skórování.Pak už jsme si začali vytvářet šance především my a domácí jasně přehrávali.Bohužel se z mnoha šancí ujala pouze jediná a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1 a to ještě domácí trefili břevno a dorážku Kopřiva kryl.Vstup do druhé půle byl o poznání lepší.Byli jsme u všeho dříve.asi jen 4x jsme dovolili domácím ohrozit naší branku,ale gólman Kopřiva skvělými zákroky udržel čisté konto.Naopak my jsme přidávali jednu branku za druhou a domácí mužstvo vůbec nevědělo co má hrát.Po krásných kombinacích do prázdné branky,dokonce 2x přímo z rohu jsme upravili skóre na konečných 0:8.Děkuji mužstvu za předvedený výkon zejména ve druhém poločase a snad jsme si nechali nějaké branky i na domácí duel se Stěžerami.

Vladimír Novotný

Zpět