sezóna 2011/12 : Cerekvice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:6 (0:2)

11.09.2011 09:49

Branky: Vítek 2,Kopřiva,Mičiak,Kulich,Pospíšil.

Podobné utkání tomu minulénu.Hrálo se většinou na polovině domácích a utkání jsme měli pod kontrolou.Znovu jsme zahodili spoustu šancí a musíme se v promněňování těchto příležitostí polepšit,protože v utkáních s kvalitnějším soupeřem by nás to mohlo mrzet.Nejsme důrazní v osobních soubojích a vymýšlíme nesmyslné přihrávky na krátkou vzdálenost.Chybí nám vhodný výběr místa pro přihrávku,dost často se nám odrážejí míče daleko od nohy a konečnou střelu řešíme velkou ránou místo uklizení míče k tyči.Na tom všem je potřeba zapracovat,aby bylo další utkání ještě lepší.I přes tyto nedostatky se nám podařilo vsítit 6 krásných branek a zcela zaslouženě si odvážíme 3 body.Pochvalu zaslouží celý tým,dnes fungovala skvěle obranná trojce Kotek,Pospíšil,Pilous a v záloze zahrál výborně Mičiak.

Vladimír Novotný

Zpět