sezóna 2011/12 : Kosičky : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:14 (1:9)

11.06.2012 10:32

Branky: Vítek 5,Halberštát 3,Vodička 2,Mičiak,Pilous,Pospíšil,Kotek.

Utkání se hrálo zcela v naší režii.Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou a nebýt zbrklosti nebo laksního přístupu některých hráčů,mohl být už poločasový výsledek přes 10.Domácí hrozili jediným rychlým útočníkem,který několikrát naší obraně nadělal starosti a nakonec se i prosadil střelecky.Byl to ovšem jediný zásah domácích.Ve druhém poločase jsme výrazně polevili a domácí z brejků mohli upravit na přijatelnější výsledek.V naší brance stál ale dnes opět famózní Kopřiva a pochytal asi 5 sólových nájezdů.Stále jsme si vytvářeli možnosti,ale v zakončení jsme si nepočínali tak jako v první půli. Pochvalu kromě Kopřivy zaslouží elév Fanda Rejl,který svým spoluhráčům připravil nespočet brankových příležitostí.Ostatní nepodali špatný výkon,ale stále si myslím,že mají navíc a nedávají do zápasu vše.Dnešní výsledek měl na naší straně určitě začínat 20.

Zpět