sezóna 2011/12 : Kunčice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 2:8 (2:3)

28.05.2012 11:31

Branky: Vítek 5,Mičiak,Šlechta,Vodička.

V derby utkání jsme nehráli nijak oslnivě.Zejména první poločas byl z naší strany špatný.Zlé přihrávky,nedostoupení hráčů,hrozné zakončování možností a pomalý pohyb. To všechno se domácímu týmu hodilo a tak s námi po poločasu drželi krok.S nástupem do druhé poloviny jsme začali tak.jak jsme si řekli v kabině,ale vydrželo nám to jenom chvíli.Proč se ostatní týmy snaží dát soupeři co nejvíce branek a nám jako by to bylo jedno.Tadyto u našich žáků nepochopím,přitom byli informováni o tom,že i celkové skóre může být důležité.Ale samozřejmě nechci jenom kritizovat,kluci zaslouží i pochválit,některé akce byly skutečně parádní a divákům se museli líbit. Vyzvedávám výkon střelce 5 branek Vítka a chválím ho za jeho střeleckou produktivitu.Doufám,že na středeční zápas s Černilovem se připravíme tak,abychom utkání odehráli důstojně.Výkon,který jsme podali v Kunčicích by jistě nestačil.

Zpět