sezóna 2011/12 : Prasek : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:7 (0:2)

27.08.2011 17:43

Branky: Halberštát 2,Vítek 2,Vodička,Mičiak,Pilous

Na první mistrovské utkání jsme zajížděli do Prasku.Od začátku utkání jsme zatlačil domácí na jejich polovině a tam se až na pár vyjímek odehrál vlastně celý zápas. První poločas se nám ještě v zakončování moc nedařilo,ale ve druhé půli si naši žáci otevřeli hotovou střelnici.Domácí navíc ještě 4x zachránila konstrukce branky.Škoda nepromněněných dalších možností,které jsme si vytvořili.Potom by měl výsledek dvoucifernou podobu.Dnes to na body vliv nemělo,ale může přijít utkání,ve kterém nás to bude stát body.Za stavu 0:5 už si moc chtěli dát branku i obránci a to nás stálo čisté konto.To je asi jediná kaňka na dnešním utkání.Chválím celé mužstvo i s lavičkou náhradníků a vyzdvihuji výkon trojice Mičiak - Halberštát - Vítek,která byla u všeho podstatného.

Vladimír Novotný

Zpět