sezóna 2011/12 : Skřivany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:1 (2:1)

06.10.2011 13:13

Branka: Halberštát

Utkání dosud neporažených týmů mělo výbornou úroveň.Sice si odvážíme první prohru,ale předvedená hra byla z naší strany velice slušná.Domácí jsme potrápili a do konce utkání jsme jim byli důstojným soupeřem.Od úvodu jsme domácí zaskočili aktivitou,drželi je spíše na jejich polovině a zaslouženě se dostali do vedení.Domácí do poločasu skóre otočili,přesto jsme do kabin odcházeli s přijatelným výsledkem.Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil.Stále jsme drželi krok s vyspělejším soupeřem a několikrát si vytvořili příležitost k vyrovnání.Bohužel slabými střelami nebo špatnou finální přihrávkou jsme se o možnost vyrovnat připravili.Domácí přidali třetí branku, začali se tlačit více dopředu a nechávali okénka ve své obraně.To jsme chtěli využít rychlými brejky,ale domácí byli rychlostně na jiné úrovni a tak se vždy stačili vrátit a pokrýt naše hráče.Pochvalu zaslouží všichni,kteří se na hřišti ukázali a dokázali sami sobě,že s takovýmto přístupem se nemusí obávat žádného soupeře.

Vladimír Novotný

Zpět