sezóna 2011/12 : Skřivany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 6:1 (2:1)

29.04.2012 14:53

Branka: Vodička

Stejně jako v podzimním utkání jsme začali lépe a na půdě favorita celé soutěže jsme se ujali vedení brankou Vodičky,který po skvělé souhře celého týmu dopravil míč za záda domácího gólmana.Bohužel to byla naše jediná radost v utkání.Domácí ještě do poločasu otočili vývoj utkání na svoji stranu.Nejprve z rohového kopu a pak z penalty.Přesto jsme do kabin odcházeli s dobrým pocitem.Ve druhém poločase se projevila vyspělost domácích hráčů,kteří někdy až nevybíravým a hrubým způsobem likvidovali naše hráče,kteří jsou zvyklí hrát fotbal,ale v žádném případě ne hru,kterou v druhé půli předvedli domácí.I proto utkání skončilo vítězstvím domácích.Musím ale své svěřence pochválit,za poslední 2 roky to bylo z naší strany nejlépe odehrané utkání s tímto soupeřem.

 

Zpět