sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Černilov 4:4 (2:2)

02.06.2012 15:42

Branky: Pospíšil 2,Vítek,Mičiak.

Utkání prvního kola přeložené z 8.4. na 30.5. jsme sehráli opravdu důstojně.Začátek byl trošku nervní,ale po pár minutách zjistili naši hráči,že i s takovým týmem jako je Černilov se dá hrát,pokud se snaží.První šanci ještě Šlechta nevyužil,ale druhá v podání Vítka už znamenala vedení.Další možnost spálil Halberštát a po něm i Vodička. Teprve Mičiak se prosadil a poslal nás do dvoubrankového vedení.To nám ale dlouho nevydrželo a hosté během 5 minut stav srovnali.Zavěr poločasu nám vůbec nevyšel a do kabin jsme tedy odcházeli za nerozhodného stavu 2:2.Teď bylo kluky zapotřebí povzbudit a dodat jim potřebné sebevědomí. S příchodem na druhý poločas jsme asi zapomněli,co bylo v kabině řečeno a hosté toho dokázali využít.Branka na 2:3 byla sporná,neboť hostující hráč zahrál nejdříve rukou,pak nahrál míč volnému spoluhráči a ten skóroval,ale platila.To byl asi ten správný impuls pro náš tým.Sice jsme obdrželi ještě jednu branku na 2:4,ale už se hosté nedostávali tolik do šancí.Naopak.Byli jsme to my.kdo zatlačil hosty na jejich polovině a vytvářel si příležitosti ke snížení.V tomto okamžiku pomohl mužstvu asistent trenéra Jakub Novotný,který velice vehementně podporoval hráče s tím,že to půjde,že na to mají.Po převzetí míče téměř na vlastní půlce se Pospíšil pustil do sóla, které znamenalo snížení na 3:4.Za chvíli se situace opakovala a Pospíšil ranou pod břevno vyrovnal na 4:4.Poslední šanci měli hosté po rohovém kopu.ale to už si naši hráči pohlídali a dovedli utkání k zasloužené a spravedlivé remíze.Nezbývá než smeknout před celým mužstvem za předvedený výkon.Jen tak dále.