sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Červeněves 14:0 (5:0)

17.09.2011 13:11

Branky : Halberštát 6,Vítek 3,Mičiak 3,Vodička 2.

Po dvou utkáních venku se představili naši žáci na domácím hřišti.Do utkání jsme nastupovali s drobným ostychem,abychom nepokazili utkání před našimi fanoušky.Ten z nás spadl hned v úvodní minutě utkání a pak už bylo na hřišti vlastně jen jedno mužstvo.Předváděli jsme dobré kombinační akce,vytvářeli si střelecké příležitosti a dokonale pracovali v obranné fázi.Za celé utkání jsme dovolili hostům jedinou střelu na našeho gólmana.Hráči plnili až na opravdové maličkosti vše,k čemu byli nabádáni. Pracovali jako tým,snažili se doplňovat se na svých postech,zbytečně neztráceli míče,byli v pohybu i bez míče a konečně také udrželi čisté konto.S tímto výkonem nejde být nespokojen. Naopak,jsem nadmíru spokojený s dnes předvedenou hrou a doufám,že v dalších utkáních budeme předvádět podobné výkony.Vyzdvihnout chci dnes výkon střelce 6 branek Halberštáta.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/OP_Ml.zaci_Roudnice-Cerveneves_14_0/

Vladimír Novotný

Zpět