sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Dohalice 10:3 (4:2)

21.05.2012 12:22

Branky: Pospíšil 4,Vítek 2,Halberštát 2,Mičiak,Vodička.

V přeloženém utkání ze soboty na neděli jsme odehráli kvalitní zápas a zaslouženě si připsali tři body.Hned v úvodu utkání jsme se nastěhovali na polovinu soupeře a vytvořili si několik šancí bez gólového vyjádření.Po parádní střele Vítka do šibenice jsme se dostali do vedení.Zanedlouho přidal Halberštát druhou branku a uklidnil tým. Bohužel uklidnění bylo tak uspokojivé ,že jsme hostům dovolili během dvou akcí dvakrát skórovat a vrátit se do utkání.Přesto jsme do poločasu znovu strhli vedení na svoji stranu a po brankách Mičiaka a Pospíšila šli do kabin s vedením 4:2.Nástup do druhé půle byl  stejný jako v té první.Vlastně jsme hráli na jednu branku a možnosti Vodičky,Šlechty,Vítka a Pospíšila byly z řady 100%,bohužel tak neskončili.Po brance Pospíšila na 5:2 přišel opět menší výpadek a hosté znovu z brejku snížili.To byl ale naštěstí poslední úspěšný zásah hostů. Další naše branky jsme přidávali po dobrých kombinačních akcích.Několikrát jsme ještě zahodili možnost sami před brankou, slabou střelou nebo nedůrazem, nakonec jsme se ale vytoužené 10 dočkali.Po penaltě Vítka na 6:3 přidal dvě branky Pospíšil,na 9:3 zvýšil Vodička a po skvělém centru Vítka se prosadil hlavou Halberštát a uzavřel střelecký účet dnešního utkání. Pochvalu zaslouží celé mužstvo i s novým asistentem na lavičce Jakubem Novotným.

Zpět