sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kosičky 11:1 (4:1)

31.10.2011 10:47

Branky: Vítek 5,Vodička 2,Halberštát 2,Kotek,Tomáš.

Na utkání,do kterého jsme nastupovali bez tří opor ( Mičiak,Pilous,Pospíšil ) jsme  byli nuceni použít starší elévy,abychom mohli zápas vůbec odehrát.Oba povolaní Vojtové Balický a Černý dokázali držet krok se staršimi protihráči a zaslouží velké uznání a poděkování za předvedený výkon.Hosté s mírnou výškovou převahou s námi drželi krok první poločas a po našem herním výpadku na konci první půlky se dostali do několika slibných šancí a dokonce snížili. Nebýt gólmana Tomáše,mohlo se do kabin odcházet za úplně jiného stavu.Ve druhé půli už bylo na hřišti vlastně jen jedno mužstvo,které dobře vědělo,co chce,plnilo pokyny trenéra a potěšilo fanoušky parádními akcemi s brankovým zakončením.Po 7 brance hosté odpadli i fyzicky a umožnili našim hráčům přidat ještě další góly.Více nežli výsledku si vážím toho,že se tým semknul a bojoval za dnes nemocné spoluhráče.Pochvalu za dnešní výkon zaslouží všichni.Každý hráč byl součástí týmu,nikdo až tak moc nekazil a nejvíce vynikl asi  "DIVOČÁK" Vojta Černý.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/Mz_7_1_Roudnice_Kosicky_11_1/

Vladimír Novotný

Zpět