sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kratonohy 9:0 (5:0)

16.10.2011 12:41

Branky: Vítek 4,Šlechta 2,Mičiak,Halberštát,Tomáš.

V dalším derby utkání jsme přivítali tým Kratonoh.Od začátku utkání jsme chtěli navázat na dobrou hru z posledního zápasu ve Skřivanech,ale to se nám podařilo jen z části. Výsledek je sice jednoznačný,ale předvedená hra byla dnes o poznání horší.Naši hráči si zřejmě mysleli,že se soupeř porazí sám a podle toho utkání vypadalo.Hosté předvedli slušné akce,několikrát naší obranu přečíslili a nebýt špatných přihrávek, nemuseli odjíždět s nulou na kontě vstřelených branek.Pak dostali příležitost skórovat z penalty,hostující hráč však přestřelil branku.Nám se tato šance dostala také a po vyvolání diváky si domácí brankář poradil omnoho lépe a zvýšil už na 7:0.Další dvě branky padly chvíli po sobě a tak jsme měli dost času vsítit kýženou 10.Promněňování vyložených šancí  je ale naše největší slabina a skóre se tak zastavilo na 9:0.Za tohoto stavu byly nařízeny ještě dva pokutové kopy,na každé straně jeden.Hostům zkazil radost gólman Tomáš dobrým zákrokem a on sám pak mohl zarovnat skóre na kýženou 10,ale v cestě jeho střely stála tyč.Dnes jsme udělali i dost chyb v obranné fázi a s kvalitnějším soupeřem by nás to mohlo stát body.Musíme pracovat na pohybu před brankou,důrazu v soubojích jeden na jednoho a zrychlení hry do otevřeného prostoru.I přes tyto nedostatky v dnešním utkání chci tým pochválit.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Roudnice_-_Kratonohy_9_0/

Vladimír Novotný

Zpět