sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kunčice 6:0 (1:0)

01.10.2011 12:41

Branky: Vítek 2,Šlechta 2, Vodička,vlastní.

Hosté,kteří přijeli bez náhradníků,se prezentovali skvělým pohybem.Hra se v první půli odehrávala spíše ve středu hřiště a nebýt vlastního gólu,poločas skončil nerozhodně.V kabinách došlo k menšímu vysvětlení situace a do druhé půle přišlo zcela jiné domácí mužstvo.Samosebou se našlo pár chyb na naší hře,ale to pramenilo také z kvalit dnešního soupeře.Ten začal postupem času přeci jen trochu ztrácet a tak jsme přidali další branky.Po třetí brance jsme zlomili odpor hostů definitivně a pak už bylo jen na nás,kolik branek přidáme.Nakonec se skóre zastavilo na výsledku 6:0.Snad by si i hosté zasloužili branku za předvedenou hru,ale naše obrana,ve které dnes vynikal Pilous jim to nedovolila.Ve středu nás čeká další utkání ve Skřivanech a pokud zopakujeme výkon z prvního poločasu,zřejmě si povezeme domů pěkný příděl.V opačném případě jsme schopni uhrát přijatelný výsledek.

Fotogalerie: https://ladanovotny.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Roudnice_-_Kuncice_6_0/

Vladimír Novotný

Zpět