sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Malšovice 2:1 (2:1)

06.05.2012 12:37

Branky: Šlechta,Halberštát.

Od začátku utkání jsme byli o něco aktivnější a po skvělém centru Halberštáta se před prázdnou brankou hostí ocitl Šlechta a nezaváhal.Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat,ale výborně chytající gólman hostí nám pochytal snad i nemožné.Poté se osmělili i hosté a po nenápadné akci a zbytečném faulu naší obrany se kopala penalta.Kopřiva si na míč sice sáhl,ale tvrdou střelu nedokázal vytěsnit mimo branku.V této fázi byla naše obrana rozhozená a hosté podnikali útok za útokem.Naštěstí nás,stejně jako hosty,držel gólman.Před koncem první půle přišla kolmice na Mičiaka,který perfektně našel Halberštáta a ten dostal naše mužstvo znovu do vedení. V kabinách jsme si řekli,že je potřeba i nadále hrát útočně a pokusit se přidat uklidňující branku.Obraz druhé půle se moc nezměnil. Snažili jsme se o rychlé kontry,ale finální přihrávka nám dnes moc nešla.Menší výpadek v naší hře hosté ihned využili a usadili se na naší polovině,naštěstí bez brankového vyjádření.Před koncem jsme to byli opět my,kdo udával ráz hry.Vytvoření šancí nám problémy nedělalo,ale jejich zakončení dnes nebylo to pravé.Výhru jsme ale uhájili a připsali si důležité body.

Zpět