sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Nový Hradec 4:4 (1:3)

04.06.2012 18:45

Branky: Šlechta 2,Vítek,Pospíšil.

V utkání jsme se dopouštěli mnoha chyb a bod zachraňovali defakto se závěrečným hvizdem.Po první brance hostí jsme hned z protiútoku vyrovnali na 1:1.Přicházeli i další možnosti,ale opět se připomněla naše lajdáckost v zakončování a laksní přístup ke hře a tak jsme hostům sami umožnili do poločasu odskočit na rozdíl dvou branek.Vím,jak umíme zahrát a proto jsem velmi rozhořčen odešel z kabiny a nechal utkání dovést svého asistenta.Začátek druhé půle se nic neměnilo.Teprve po další inkasované brance jsme začali hrát důrazněji.Po krásné akci Halberštáta stál před brankou volný Šlechta a snížil svou druhou brankou v zápase na 2:4.Mužstvo se nadechlo k velkému závěru,jaký jsme předvedli ve středu s Černilovem.Po faulu na Halberštáta promněnil Vítek penaltu,snížil na 3:4 ale čas ubíhal velmi rychle.Těsně před koncem utkání jsme vyrovnali na 4:4 brankou Pospíšila do šibenice.Hosté rozehráli a sudí ukončil utkání.Nevím jaký vliv má na tým Jakub Novotný,ale dokázal ho tak namotivovat,že podruhé v řadě jsme dotáhli ztracené utkání do remízového stavu.Vše tedy nasvědčuje tomu,že mé účinková v pozici hlavního trenéra se neodkladně blíží.

Zpět