sezóna 2011/12 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Stěžery 5:2 (3:2)

22.04.2012 10:16

Branky: Vodička 2,Vítek,Šlechta,Pospíšil.

Hned v úvodu jsme malinko zaspali a vlastně z první střely na naší branku se hosté dostali do vedení. Naše odpověď Vítkem však byla tak rychlá,že se hosté ani nestačili zaradovat. Stejně jako ve Smiřicích jsme si začali vytvářet převahu a šance na sebe nenechaly dlouho čekat.Po dalších dvou brankách,Vodičky a Šlechty  jsme měli jasně navrch a místo toho abychom soupeře dorazili,zahazovali jsme jednu šanci za druhou.Navíc jsme ke konci poločasu udělali hrubku v rozehrávce a dovolili hostům vrátit se do utkání. Do kabin jsme šli přesto s mírným náskokem.Při nástupu do druhého poločasu hosté vytušili šanci a několikrát naší obraně pořádně zatopili.Pak přišel důležitý souboj Vodičky s gólmanem hostů a gól na 4:2 nás uklidnil. Hosté se ještě dostali do dvou 100% šancí,když stáli tváří v tvář našemu brankáři Kopřivovi,ale ten famózními zákroky tým podržel.Ke konci utkání si vyměnil pozici Vítek s Pospíšilem a ten uzavřel brankový účet dnešního utkání na konečných 5:2.Tímto výsledkem jsme překročili hranici 100 branek v letošní sezóně a po zásluze tak zůstaly všechny body doma.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Roudnice_-_Stezery_5_2/

 

Zpět