sezóna 2011/12 : Třebeš B : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 8:2 (4:2)

11.05.2012 12:35

Branky: vlastní,Vodička.

Hráči už nastupovali na plac otráveni,znuděni a to se promítlo do obrazu hry.Hned v začátku jsme udělali hrubku a domácí šli lehce do vedení.Za chvíli už to bylo 2:0 a začalo to vypadat na pořádný příděl.Domácí jen trochu polevili a ze standartní situace si po střele Vítka srazili míč do vlastní branky.Z další akce se míč dostal k volnému Halberštátovi,který našel Vodičku a ten hlavou vyrovnal.To bylo ale z naší strany vše.Po spoustě chyb naší obrany domácí do poločasu přidali dvě branky.V přestávce bylo jasně řečeno,že se dá hrát o dobrý výsledek,ale musíme tam nechat vše.V mužstvu ale nebyl nikdo,kdo by to vyburcoval a tak se tým propadal do stále větší krize.Nebyli jsme si schopni dát pořádnou přihrávku.chyběl nám pohyb a uměli jsme si mezi sebou jen nadávat.Za doby Voříška a spol se taky prohrálo,ale tam se alespoň mezi sebou nehádali. V druhé půli si někteří řekli,že to půjde samo a úplně se na to vys.....!!!!Snad jediný kdo zaslouží pochvalu je gólman Kopřiva,bez kterého by byl výsledek jistě dvouciferný.Vždy jsem si myslel,že kluci chodí na fotbal,protože je to baví a chtějí to dělat.Po dnešním utkání už si tím tak jistý nejsem.Samozřejmě,že prohrát se může,ale s hlavou nahoře,důstojně.To co jsme dnes předvedli byla hrůza.To je asi ten poslední impuls k mému rozhodnutí skončit po této sezóně v roli trenéra.Nabízím pomoc coby asistent,ale tito hráči potřebují velkou změnu a pevnější  ruku.

Zpět