sezóna 2012/13 : Červeněves : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 4:16 (1:6)

06.09.2012 14:46

Branky: Vítek 5,Rejl 5,Pospíšil 4,Srpková,Šikl.

Na utkání nám chyběli dva hráči základní sestavy a tak jsme požádali o výpomoc Fandu Rejla ze starších elévů.To se ukázalo jako velice dobré řešení.Fanda se staršími protihráči bojoval jako lev,vsítil 5 branek,na několik dalších spoluhráčům nahrál a také vypomáhal obraně při ohrožení naší branky.Zkrátka bezva posila. Začátek se rozjížděl z naší strany pomaleji a dost dlouho nám trvalo,než jsme překonali vynikajícího gólmana domácích.Nebýt jeho,domácí by jistě dostali větší brankový příděl.Za stavu 0:2 se domácí poprvé dostali na naší polovinu a z rohového kopu si náš brankář srazil míč do branky-1:2.Do konce poločasu už jsme si hlídali útočné výpady domácích a přidali další branky.Poločasové skóre tedy 1:6.Do druhé půle jsme nastoupili s ještě větší bojovností a přidávali další branky po nádherných kombinacích.S přibývajícím skóre někteří zapomínali na obranu a toho domácí dokázali využít a přidali nám další branky.Je to první utkání v letošním ročníku,kdy jsme neudrželi čisté konto,ale na naší konečné výhře 16:4 to nemělo žádný vliv.

Zpět