sezóna 2012/13 : Kratonohy : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 2:12 (1:7)

23.09.2012 17:11

Branky: Vodička 3,Pospíšil 3,Vítek 3,Kotek 2,Balický.

Derby utkání s týmem Kratonoh jsme oproti jiným zápasům začali pomaleji.Vsítili jsme sice hned z první akce branku,ale hráči nejevili takový zájem o hru jako jindy.Také na tom měli zásluhu domácí,kteří s námi stačili běhat a tím nám dost komplikovali naší rozehrávku.Ukázalo se,jak jeden hráč většího vzrůstu získá respekt.Jako by se ho naši hráči báli a přejít přes něj bylo skoro nemožné.Naštěstí si hoši včas uvědomili,že to je kolektivní hra.Pomocí narážeček a dobrých vysouvání nabíhajících útočníků do prostoru se nám podařilo domácího stopera téměř vymazat ze hry a nastřílet pěkné branky.Za stavu 0:2 přišla kolmice na domácího útočníka a ten z první akce na naší polovině snížil.To byla do poločasu naštěstí jediná chyba,které se naši zadáci dopustili,pak už jsme přidávali branky pouze my a tak do kabin odcházíme za stavu 1:7.Do druhé půle už nenastoupil pro zranění Balický a tak jsme dohrávali bez možnosti střídání.Na některých bylo znát,že trochu oddechu by přišlo vhod,ale nakonec utkání dohráli všichni.Už se stává tradicí,že druhé poločasy máme slabší ,a také dnes to platilo.Přesto jsme přidali dalších 5 branek a zápas skončil naší výhrou 12:2.Chyby jednotlivců se nám dnes opět nevyhnuly,ale v týmovém pojetí to je oproti jiným mužstvům pořád na slušné úrovni.Ve středu hrajeme vložené kolo doma s Lovčicemi od 17.hodin.Tímto vás tedy srdečně zvu a věřím,že přijdete podpořit naše žáky,kteří v letošní sezóně ještě neztratili ani bod a nastříleli v 6 kolech už 86 branek.

Zpět