sezóna 2012/13 : Kunčice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:3 (1:2)

08.10.2012 08:36

Branky: Vítek 2,Rejl.

Nedělní počasí od rána fotbalu moc nepřálo a tak jsme po příjezdu na hřiště vůbec nevěděli,zda se utkání bude hrát.Asi 20 minut před výkopem se počasí umoudřilo a tak se začalo.Na podmáčeném terénu sehrály oba týmy kvalitní utkání a domácí dokázali,že jim právem do dnešního dne patřila druhá příčka. První branku zaznamenal prudkou střelou k tyči Vítek. Naši obránci pak několikrát včas zastavili útok domácího týmu,a bylo zřejmé,že domácí se sami neporazí.Navíc jsme neuhlídali od poloviny postupujícího útočníka,který prošel přes naše obránce a vyrovnal.Radost domácích ale trvala jen chvíli.Vlastně hned z další akce se prosadil Rejl a opět jsme vedli.To bylo ale na dlouhou dobu z naší strany vše.Šancí jsme si vytvořili několik,ale špatná finální přihrávka,slabé zakončení a hlavně výborné zákroky domácího brankáře,to vše rozhodlo o poločasovém skóre 1:2.Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním přidat nějaké góly a uklidnit se. Zejména kapitán Pospíšil byl příkladem pro ostatní,ale nakonec vždy míč zle nahrál nebo o něj přišel proti soupeři a tak jeho snaha neměla vlastně žádný význam. Také Vítek se několikrát mohl posunout s míčem ještě o několik metrů blíž k domácí brance.ale raději střílel z větší dálky. Domácí hrozili z brejků a jen díky brankáři Marečkovi,který zachránil nejméně 3 jasné góly jsme si drželi náskok.Po tvrdé střele Vítka do břevna se míč odrazil k Aničce Vaňkové,která narazila znovu na Vítka a ten už se nemýlil -1:3.Domácí se ještě více vrhli do útoku a naši obránci chvílemi dělali velké hrubky,které naštěstí zůstaly nepotrestané. Nikdo se nevyhnul chybám,ale nejlépe si ke spokojenosti trenérů vedla Monika Srpková.Další kolo máme volný los a tak vás alespoň zvu na přátelské utkání se staršími elévy Olympie ve středu 10.10. od 17 hodin na našem hřišti.

Zpět