sezóna 2012/13 : Nový Hradec : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:5 (2:1)

15.04.2013 17:10

Branky: Vítek 3,Pospíšil,Rejl.

Na druhé utkání jarní části jsme zajížděli na Nový Hradec.Začali jsme skvěle,vytvářeli si šance jak na běžícím pásu a zdálo se,že utkání bude jenom otázkou výše skóre.Bohužel jsme selhávali v koncovce a asi 6x trefili brankáře domácího týmu nebo  těsně vedle brány a tak se potvrdilo otřepané nedáš - dostaneš a domácí s první akce vsítili branku.Pokračovali jsme v tlaku a když už se nám podařilo domácího gólmana překonat,zachránila ho tyč a to jak po střele Vodičky tak také po akci Vítka.Domácí se dostali před naší branku podruhé a bylo z toho vedení 2:0.To byla dost ledová sprcha,ale přesto se nám do poločasu podaří Vítkem snížit. V kabině bylo potřeba mužstvo uklidnit a dodat mu sílu do druhé půle.Všem hráčům bylo jasné,že pokud se zlepšíme v proměňování vytvořených možností,máme velikou šanci na úspěch.Hned po příchodu na trávník to potvrdil Pospíšil,který byl po rohovém kopu důrazný a vyrovnal na 2:2.Znovu se začaly valit akce na domácí branku a tentokrát už jsme se i prosadili střelecky.Po samostatné akci Vítek otočil vývoj utkání na naší stranu -2:3.Pak domácí opět zachránila branková konstrukce a Vodička už se k dorážce nedostal.Dvoubrankové vedení nám po skvělé nahrávce Fandy Rejla zařídil opět Vítek -2:4.Jen na chvíli jsme dali domácím hráčům prostor a bylo sníženo na 3:4.S odpovědí jsme ale nečekali dlouho a po perfektní samostatné akci Fanda Rejl uzavřel skóre dnešního utkání -3:5.Se závěrem přišlo ještě jedno orazítkování tyče od našeho "Bombéra" Vítka,který dnes patřil k nejlepším hráčům a dokázal se konečně zhostit role vůdce týmu.

Fotogalerie : https://ladanovotny.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Novy_Hradec_-_Roudnice_3_5/

Zpět