sezóna 2012/13 : Ohnišťany : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:10 (0:5)

10.09.2012 08:17

Branky: Rejl 4,Šikl 3,Vítek,Kotek,vlastní.

Na utkání jsme odjížděli bez dvou nejlepších střelců Pospíšila a Vodičky.Proto jsme znovu požádali o výpomoc Fandu Rejla.Asi v 17 min.odstoupil pro bolesti hlavy Vítek a na hřišti byla absence těchto tří hráčů citelně znát.V týmu totiž nemá nikdo takovou fyzičku,aby zastal jejich post středního záložníka.Přesto se s tím snažili ostatní poprat,jak se dalo.Dnes se po delší době znovu ozvala naše stará bolest,neproměňování šancí.To,co někteří hráči zahodí,to je až neuvěřitelné. Nechci ale srážet výkon týmu. Dát 10 branek je jistě solidní.Chválím obranou trojici Balický,Černý,Kotek a Fandu Rejla.Ostatní odehráli pod své možnosti a to na silnější týmy stačit nebude.

Zpět