sezóna 2012/13 : Smiřice : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 4:2 (3:1)

27.04.2013 13:35

Branky: Vítek 2.

Po delší době jsme odjížděli na utkání se zdecimovaným týmem a to se ukázalo jako rozhodující faktor dnešního utkání. Moc jsme chtěli uspět a vrátit se do boje o nejlepší příčky,absolutně jsme to však nezvládli.Náhradníci nedokáží nahradit hráče ze základu na takové úrovni,jak by bylo třeba a hrát s jedním náhradníkem,když domácí střídají téměř kompletní 7 je také velice těžké.V samotném utkání jsme vytvářeli spoustu nepřesností a domácím svými hrubkami umožnili zápas dotáhnout k vítězství.Přitom poměr šancí byl přinejmenším vyrovnaný.Bohužel jejich proměňování lépe zúročili domácí hráči a tak body zůstali ve Smiřicích.Pochvalu zaslouží snad jen gólman Mareček a autor obou našich branek Vítek,ikdyž i on měl na noze dalších 5 gólů.K němu se přidal třemi jasnými tutovkami Halberštát a dnes se nedokázal 3x prosadit ani Pospíšil.To vše když se dá dohromady rozhodlo dnes o ztrátě utkání.Snad se ve volnu,které nás příští víkend čeká vzpamatujeme,uzdraví se nám opory a my začneme podávat lepší výkony.

Zpět