sezóna 2012/13 : Stěžery/Probluz : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 3:6 (1:4)

03.06.2013 09:03

Branky: Vítek 3,Pospíšil 2,Halberštát.

Sice za velmi nepříznivého počasí,ale na kvalitním terénu se nám skvěle podařil vstup do utkání.Hned v 1.minutě se po rozehrávce domácích zmocnil míče Pospíšil a přesnou střelou poslal náš tým do vedení.Pak ovšem přišly dvě parádní akce domácích,které dnes "FANTASTICKÝ" Mareček v naší brance zneškodnil.V 9.minutě si vzal na půlce míč Vítek a z hranice vápna vyslal tvrdou střelu,kterou brankář domácích neudržel ve svých rukavicích - 0:2.Neradovali jsme se však dlouho.Ve 12.minutě domácí hráč centroval před naši branku,míč se odrazil od hrudi našeho obránce přímo na kopačku domácího střelce a bylo sníženo na 1:2. Ale ani domácím nevydržela radost dlouho a vlastně hned z protiútoku Vítek s pomocí teče obránce zvýšil opět na rozdíl dvou branek - 1:3.Pak opět několikrát zahrozili domácí,ale Mareček byl vždy na správném místě a ikdyž někdy se štěstím,likvidoval jednu šanci domácích za druhou.Ve 24.minutě vybojoval v rohu míč Dašek a přesnou přihrávkou vybídl ke skórování Pospíšila,který touto nabídkou nepohrdl a zvýšil na 4:1. Chvíli před koncem poločasu odkulhal ze hřiště Kotek a bylo jasné,že pro něj dnešní utkání skončilo.V poslední minutě první půle po souboji Vítka s domácím útočníkem odpískal rozhodčí pro domácí tým pokutový kop. Domácí útočník kopl míč docela dobře,k tyči,ale Mareček potvrdil dnes "FAMÓZNÍ" formu a penaltu chytil.Do kabin jsme tak odcházeli s vedením 4:1.Do druhého poločasu zaujal pozici místo zraněného Kotka Balický a vypořádal se s tím parádně a velmi potěšil svým výkonem oba trenéry.Právě u něj začala hned v úvodu druhého poločasu naše další gólová akce.Balický ubránil domácího hráče,vyrazil s míčem dopředu,přihrál přesně na Pospíšila,který donutil prudkou střelou domácího brankáře míč pouze vyrazit a k dorážce se dostal jako první Halberštát - 1:5.Poté musel zase několikrát řešit šance domácích Mareček,ale s pomocí obrany vše zvládl.Ve 38.minutě Mareček vyběhl na dlouhý míč domácích,nakopl ho přímo na Vítka a ten po pár krocích k domácí brance zamířil přesně - 1:6. Zřejmě ukolébáni takovýmto náskokem jsme malinko polevili a domácím dovolili upravit skóre na konečných 3:6.Dnes jsme dokázali,že umíme hrát i s kvalitním soupeřem.Pochvalu zasluhují všichni na hřišti,líbil se Balický a parádní utkání odchytal Mareček.

Fotogalerie: https://ladanovotny.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Stezery_Probluz_-_Roudnice_3_6/ 

 

Zpět