sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kobylice 11:0 (8:0)

16.09.2012 10:05

Branky: Pospíšil 5,Vodička 2,Rejl 2,Balický 2.

Druhé utkání na domácí půdě v letošním ročníku jsme přivítali mužstvo z Kobylic.Hosté už v minulém roce patřili k lepším týmům a obě utkání jsme s nimi hráli dost vyrovnaně.Stejně jako nám,odešli hostům opory do starších žáků,na hostech to bylo ale znát víc.Dnes se totiž zápas hrál vlastně pouze na polovině soupeře. S navrátilci do sestavy Pospíšilem a Vodičkou,ale zase bez nemocných Vítka a Říhy jsme začali pomaleji.Možná že jsme od hostů očekávali jinou hru. Po chvíli jsme výrazně zlepšili pohyb a začali soupeře přehrávat.Po první brance už byl na hřišti vlastně jen jeden tým.Do poločasu jsme nastříleli 8 krásných branek a přitom ještě další možnosti nevyužili.Po obrátce už naši mladíci začali vymýšlet hlouposti a řešili situace zcela jinak,než by měli.I proto jsme ve druhé půli přidali pouze 3 branky.Ve druhém dějství dostávali častěji příležitost hráči z lavičky,ale nedokázali se tak prosazovat,přesto odvedli dobrou práci.Asi nejlépe si dnes na pozici pravého obránce vedla Monika Srpková,která svými zákroky přiváděla hostující útočníky téměř k zoufalství a ve spolupráci se stoperem Černým a brankářem Marečkem vyřešili všechny ošemetné situace před naší brankou a nedovolili hostům zaznamenat ani čestný úspěch.

 

Zpět