sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kobylice 5:1 (2:0)

20.05.2013 09:19

Branky: Halberštát 2,Dašek 2,Pospíšil.

Po posledním utkání v Třebši,které se hrálo minulou středu,měli naši žáci dost času připravit se na dnešní domácí utkání.Soupeř z Kobylic patří k týmům,se kterými se utkáváme častěji,neboť s námi hraje i podzimní zápasy.V slunečné nedělní odpoledne jsme začali dobře.Hra měla docela spád a přelévala se ze strany na stranu.Hosté vyráželi k rychlým brejkům,ale jejich akce končily buď už před vápnem naší brány,nebo střelou z větší vzdálenosti.První vážnější akci si vypracovali naši mladíci,ale gólman hostí šanci Daška zneškodnil.Ve druhém případě už se ten samý hráč po parádním centru Halberštáta nemílil a poslal náš tým do vedení.Pak si opět vzali slovo hosté,kteří se snažili o rychlé vyrovnání,ale v první půli byla naše obrana bezchybná a nedovolila hostům vlastně nic.Po dobré střele Pospíšila brankář hostí jen s námahou vyrazil na roh.Druhý gól zaznamenal Halberštát,který se prosadil před hostující brankou a do kabin jsme tak odcházeli s dvoubrankovým vedením.Do druhé půle hosté změnili gólmana,ten šel do útoku,a to byl velice dobrý tah.Naše obrana měla s rychlonohým hráčem nevídané starosti a nebýt především gólmana Marečka,který chytil alespoň 3 téměř samostatné nájezdy tohoto hráče,nevím,jak by se skóre zápasu vyvíjelo.Na 3:0 zvyšoval po důrazu před brankou Dašek.Za tohoto stavu se hosté dočkali čestného úspěchu,ale neradovali se dlouho.Vlastně hned z rozehrání si vzal míč Pospíšil,narazil si s Halberštátem a ve vápně byl faulován.Následný pokutový kop proměnil a tím definitivně zlomil odpor hostů.Nejhezčí branku utkání si nechali naši hráči na konec.Po ose Pospíšil,Dašek,Kotek se míč dostal k Halberštátovi,který hlavou uzavřel skóre dnešního utkání. Před početnou návštěvou jsme předvedli slušnou hru za kterou jsme byli po právu odměněni potleskem všech přítomných.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/ml.zaci_7_1_Roudnice-Kobylice_5-1/

            https://ladanovotny.rajce.idnes.cz/OP_mladsi_zaci_Roudnice_-_Kobylice_5_1/

Zpět