sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Kunčice 4:1 (2:0)

27.05.2013 09:24

Branky: Vítek 4.

V dalším kole přivítali naši žáci v derby utkání Kunčice.Po delší nemoci se vrátil do sestavy Marek Vítek a dalo by se říci zaplať pánbůh,protože jinak by asi nikdo jiný dnes branku nedal.Přitom jsme si vytvořili nespočet možností,ale ostatním našim střelcům dnes prostě nebylo souzeno zapsat se do listiny střelců.V obou poločasech jsme hráli většinou na půlce hostů a některé akce byly skutečně parádní,ale musíme vyzvednout výkon hostujícího gólmana,který svými fantastickými zákroky držel své mužstvo v naději na dobrý výsledek.Po asi 5 jasných šancích Halberštáta či Pospíšila se k dorážce dostal Vítek a poslal náš tým do vedení.Pak přišly další tutovky,které jsme zahodily a tak až po narážečce s Pospíšilem se tvrdou střelou podruhé prosadil Vítek.Do poločasu ještě přímo volaly po gólu akce Balického,Pospíšila či Halberštáta,ale skóre se neměnilo.Ve druhé půli jsme pokračovali v zahazování šancí. Teprve znovu Vítek tvrdou střelou k tyči zvýšil na 3:0.Jediná chyba v obraně nás stála čisté konto.Hostující útočník se prosadil přes dva naše obránce a z hranice vápna přesně trefil.Poslední slovo však patřilo dnes jasně nejlepšímu hráči na hřišti Vítkovi,který svým čtvrtým gólem v zápase uzavřel skóre utkání.Ještě jsme předvedli pár pohledných akcí, kterým ovšem jako v celém utkání chybělo lepší zakončení.

Zpět