sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Libčany 22:1 (11:0)

01.10.2012 11:14

Branky: Vodička 5,Vítek 4,Pospíšil 4,Balický 3,Kotek 2,Černý 2,Rejl,Vaňková.

V derby utkání jsme nic nenechali náhodě a od začátku na soupeře vlétli.První branky na sebe nenechali dlouho čekat a skóre začalo pomalu,ale jistě narůstat. V první půli jsme hosty na svojí půlku pustili asi dvakrát,jinak se hra odvíjela před jejich brankou.Ve druhé jsme si vyzkoušeli hru na dva obránce,ale se silnějším soupeřem by to jistě nešlo.Hosté se dostali k 5-6 brejkovým situacím a jednu dokázali zužitkovat a jsou tak první,kdo nám na našem hřišti vstřelil branku. Diváci viděli pěkné akce našich hráčů se spoustou branek.Pochvalu zaslouží celé mužstvo,včetně náhradníků.Do střelecké listiny se dokázalo zapsat 8 hráčů,neskórovala pouze Monika Srpková a gólman Mareček.Příští týden nás čeká další derby,když zajíždíme do Kunčic na zatím druhý tým soutěže a tam to bude vypadat určitě trochu jinak.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Roudnice_MZ_Libcany_22_1_11_0/

 

Zpět