sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Lovčice 11:0 (5:0)

27.09.2012 14:10

Branky: Vítek 6,Pospíšil 4,Vodička.

Dnes jsme zopakovali výkon z předešlého utkání.Opět nám chyběl pohyb a myšlenka a to  jsou věci,bez kterých se fotbal hrát nedá.Já vím ,že výsledek 11:0 je slušný,ale mužstvo má jistě na to,aby předvádělo pohlednější a koukatelnější fotbal.Dnes určitě bolely oči.Soupeř zhustil obranu a naši hráči se nedokázali prosadit ani jeden na jednoho ani kombinačně.Dnes nám totiž nevycházely ani přihrávky.Pochválit mohu i přes nějaké chyby oba záložníky Vítka s Pospíšilem.Bez jejich produktivity by naše výhra byla pouze 1:0.Na to,že připraví spoluhráčům míč doslova před prázdnou branku,to je docela málo.V obraně už tradičně zahrála skvěle Monika Srpková.Ostatní se musí zamyslet nad svým výkonem a do dalších zápasů se polepšit.Před utkáním jsem vyhlásil nějakou prémii a možná,že právě to kluky trochu svazovalo.Teď si dáme odpočinek a v neděli se postavíme doma proti Libčanům.Snad už naše hra bude vypadat lépe.Moc děkujeme fanouškům,kteří se přišli na utkání podívat a věříme,že nás podpoří i v nedělním derby.Tento zápas byl třetí na domácím hřišti a zatím jsme neobdrželi ani jeden gól.Předtím 28:0 Ubanice a 11:0 Kobylice.

Zpět