sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Skřivany 10:0 (5:0)

21.10.2012 08:39

Branky: Balický 3,Vítek 2,Halberštát 2,Pospíšil,Vodička,Černý.

V posledním utkání podzimní části jsme přivítali soupeře,se kterým jsme už 3 roky nedokázali vyhrát,Skřivany.V letošním ročníku ale nemají hosté na soupisce tak vyspělé hráče a také se jim tolik nedaří,jako v minulých letech.Samotní hráči byli přesvědčeni o tom,že když máme tohoto soupeře zdolat,dnes je ta největší příležitost.Do utkání jsme vstoupili skvěle.Hned první střela na branku skončila v síti hostujícího gólmana. Tým se uklidnil a zcela jsme ovládli hru.Vlastně jsme hosty pouštěli na naší polovinu jen vyjímečně,většinou se hrálo před jejich brankou.O ohrožení naší branky se vůbec nedá mluvit.Zato my jsme pracovali skvěle ve středu hřiště a vytvářeli si šance jak na běžícím pásu ve výrobní lince.Ne vždy byla úspěšná finální přihrávka nebo zakončení,přesto jsme do kabin odcházeli za stavu 5:0.V kabinách nebylo moc co vysvětlovat,neboť samotní hráči dobře věděli,že záleží pouze na nich,aby utkání dotáhli do vítězného konce.Po parádních akcích jsme přidávali další branky a za stavu 8:0 dokonce zahodili penaltu.Nakonec se fanoušci 10 dočkali a žáci jim za jejich podporu v celém podzimu připravili hezkou děkovačku.V podzimní části se tedy nenašel soupeř,který by nám vzal alespoň bod a to nás zavazuje kvalitně se připravit na jarní část,kde své postavení budeme chtít potvrdit.

 

Zpět