sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Skřivany 3:1 (1:1)

10.06.2013 16:43

Branky: Halberštát,Vítek,Vaněk 

V předposledním utkání sezóny jsme se naposledy představily před domácím publikem. Loučení to ale nebylo moc parádní,naopak.Zápas nám vůbec nevycházel podle našich představ a někteří hráči už se viděli spíše na rozlučkovém posezení a nebo raději diskutovali,než abychom předvedli našim fanouškům nějaké parádní akce.První branku dal z dorážky po tvrdé střele Vítka Halberštát.To však bylo v první půli z naší strany vše.Hosté  oproti podzimu,kdy si odvezli debakl 0:10,odehráli utkání,ve kterém nebyli daleko od bodového zisku.Do poločasu vyrovnali a navíc si vytvářeli více brankových příležitostí.Nebýt v naší brance nejlepší hráč jarní části Mareček,který byl dnes opět vynikající ,mohli jsme do kabin odcházet i za horšího stavu nežli 1:1.Ve druhé půli se po parádní narážečce s Daškem od poloviny hřiště řítil sám na hostující bránu Vítek a potvrdil instinkt skvělého střelce a poslal náš tým znovu do vedení.Pak se musel  několikrát ukázat Mareček.Ustál vše a držel naše mužstvo v naději na plný bodový zisk.Ten potvrdil vlastně se závěrečným hvizdem rozhodčího Vaněk,který z rohového kopu dotlačil míč do sítě.Ve čtvrtek nás čeká poslední utkání tohoto ročníku s týmem Dohalic.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Roudnice_3_1_Slavoj_Skrivany/

 

 

Zpět