sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Slávia HK/Malšovice 3:4 (1:1)

22.04.2013 11:43

Branky: Vítek 3.

Hosté v podzimní části vyhráli druhou skupinu a tak se dnes vlastně jednalo o souboj podzimních jedniček.Nezačali jsme špatně a připravili si první šanci utkání.Vítek se ale teprve zastřeloval.To ve druhé příležitosti místo střely nahrál před osamocenou branku Vodičkovi,který zřejmě doteď neví,jak šanci zahodil. Pak hosté několikrát zahrozili z rychlých brejků,ale stoper Pospíšil s gólmanem Marečkem vše vyřešili.Dobře si vedl dnes i Kotek,jehož výpady z postu obránce byly solidní,jen chyběla přesnější přihrávka,nebo tvrdší zakončení.Asi v polovině 1.poločasu se hosté ujali vedení,když ze standartní situace propálili vše a míč zapadl přesně k tyči.Tlak hostí začal narůstat a nebýt parádních zákroků Marečka,nevypadalo by to s námi dobře.Takhle jsme ale stále byli ve hře o body.Navíc do poločasu skóroval po samostatné akci Vítek a naše naděje značně stouply.V kabině jsme zdůrazňovali,že jakékoliv zaváhání nás dnes může stát body.Hosté údajně přijeli s 2 hráči,kteří hrají 1.ligu a to když se naši hráči dozvěděli,byli odhodláni otočit vývoj zápasu na svoji stranu.Do druhé půle jsme nastoupili sebevědomě,ale naše chyby nás srážely na kolena.Po parádní akci rozehrané Vítkem jsme se dostali do přečíslení,ale místo gólové přihrávky přišla přihrávka na paty,hosté se zmocnili míče a z rychlého kontru se ujali vedení.Pokračovali jsme v nastolené hře a po důrazu Vítka před hostující brankou je opět vyrovnáno 2:2. Jenomže špatná rozehrávka na půlce umožnila hostům pohodlně skórovat a za chvíli přišel čtvrtý zásah do naší sitě.Naději nám vrátil svým 3 gólem Vítek,ale sám na vše nestačil.Poslední šanci utkání měl Pospíšil,ale gólman hostí ho vychytal a tak si hosté dovážejí všechny body.Je to druhé utkání doma,které jsme prohráli o jednu branku,ale herně jsme v obou případech hráli s hosty velice vyrovnanou partii. O body nás však připravují naše někdy až hloupé chyby.Na tom je potřeba zapracovat,jinak se nám bude těžce vyhrávat s jakýmkoliv soupeřem.

Zpět