sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Třebeš B 1:2 (0:1)

10.04.2013 08:17

Branka: Vítek

V prvním utkání jarní části se jasně ukázalo,že hradecká skupina je ohodně těžší,nežli ta bydžovská,kde jsme hráli na podzim. Hosté posíleni hráči z A týmu přijeli s kompletní náhradní sedmičkou. Hned v úvodu nás zatlačili na naši polovinu a naše obrana měla spoustu práce.Některé akce hostí postrádaly přesnost, některé naše obrana odvrátila,ale bylo jen otázkou času,kdy se hosté prosadí,neboť jejich tlak stále narůstal. Naši útočníci v první půli velkým nebezpečím pro hostující branku nebyli a když už se přiblížili na dostřel,gólman hostí je bez problémů vychytal. Jediný gól prvního poločasu padl do naší branky,když jsme na zadní tyči nechali nepokrytéto útočníka hostí a ten bez problémů skóroval.Do druhé půle jsme šli s odhodláním otočit vývoj utkání na svoji stranu. Naše hra se zlepšila,začali jsme hosty i přehrávat,ale na kolena nás srazila hrubka v obranné fázi.Naše obrana měla míč ve své moci,ale dlouho jí trvalo,než něco vymyslela, následoval presing hostí,kteří se míče zmocnili a přidali druhou branku. Teď už jsme hru otevřeli úplně a hosté pohodlně podnikali jeden brejk za druhým na naši svatyni. Nebýt v brance dnes famózního Marečka,možná by výsledek byl dvouciferný.Ke konci utkání jsme přece jen skórovali.Po vybojovaném míči našel Pospíšil Vítka a ten propálil vše,co mu stálo v cestě. Na vyrovnání už nám nezbývalo moc času a také hosté nás už do žádné vážnější šance nepustili. Hráči si musí uvědomit,že fotbal je hlavně o pohybu a ten nám dnes evidentně chyběl.

Fotogalerie : https://tomasrejl.rajce.idnes.cz/Mladsi_zaci_Roudnice-Trebes_7.4.2013/

 

 

Zpět