sezóna 2012/13 : TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Urbanice 28:0 (16:0)

03.09.2012 08:10

Branky: Pospíšil 12,Vodička 8,Šikl 3,Vítek 2,Říha,Mareček,vlastní.

Hosté přihlásili soutěž po dlouhé době.První kolo měli odložené a tak k nám přijeli odehrát první utkání.Na hřišti to výškově vypadalo přinejmenším vyrovnaně,ale herně tam bylo vlastně jen jedno mužstvo.Naši mladíci hosty vůbec nešetřili a přidávali jim jednu branku za druhou,až se skóre zastavilo na neuvěřitelných 28:0.Samozřejmě,že z naší strany to nebylo utkání bez chyb a s kvalitnějším soupeřem by nás chyby v obraně mohli mrzet.Dnes to ale stačilo a možná že žáci přepisovali historii roudnické mládeže,neboť nikdo z přítomných si nemohl vzpomenout na vyšší výsledek.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Roudnice_MZ_Urbanice_28_0_16_0/

 

Zpět