sezóna 2012/13 : Třebeš dívky : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:9 (0:3)

08.05.2013 19:49

Branky: Halberštát 3,Rejl 3,Pospíšil,Kotek,Balický.

Po úterním pohárovém zápase nás čekal dnes mistrovský zápas s dívkami Třebeš.Bez našeho nejlepšího střelce jarní části Vítka,který je mimo zhruba na měsíc  a Černého jsme museli doplnit sestavu staršími elévy.Dívky mají povoleno nastupovat s ročníkem 99 a tak bylo otázkou,jak se s tím naši borci poperou.Od úvodu jsme však zatlačili dívky na jejich polovině a tam odehráli téměř celé utkání.Jen vyjímečně se dívky dostali na dostřel naší branky.První dvě šance jsme se ještě zastřelovali,ale ta třetí už znamenala naše vedení.Před naším vápnem domácí hráčky ztratily míč,Pospíšil vysunul Halberštáta,který zatáhl míč, předal před bránu Rejlovi a ten přesnou střelou k tyči zařídil první branku utkání.Další možnosti na sebe nenechaly dlouho čekat,ale naše koncovka neměla přesnost.Teprve až Balický byl dost důrazný a na dvakrát propasíroval míč do branky 0:2.Asi nejhezčí akci utkání jsme předvedli při třetí brance.Pospíšil rozehrál na Halberštáta,ten z první vysunul Vaňkovou,která obešla domácí hráčku,nacentrovala míč do běhu na Kotka a ten se nemýlil -0:3.Do poločasu měl pak ještě velkou šanci Rejl,ale z malého vápna mu byla domácí branka malá.V kabině nebylo potřeba moc co vysvětlovat,pouze jsme varovali před výlety našeho stopera,který pak při ztrátě míče vzadu chybí.Druhý poločas se nesl ve znamení toho prvního.Hned v jeho začátku máme možnost zahrávat rohový kop a Halberštát nachytá domácí brankářku a přímo z rohu zvýší na 4:0.Další branka padla opět po rohovém kopu.Halberštát našel skvělým centrem Pospíšila a ten levačkou vymetl pavučiny v levém rohu domácí branky. Možná ještě přesněji se do toho samého místa trefil o pár chvil později Halberštát a to už vedeme 6:0.Menší zaváhaní v obrané řadě znamenalo snížení domácích na 1:6,ale to byla dnes jediná chyba,které jsme se v obraně dopustili. Pak už jsme stříleli branky pouze my.Nejdříve Halberštát z ostrého úhlu propálil domácí brankářku a zkompletoval tak hattrick.Netrvalo ani minutu,Rejl vypíchl domácím hráčkám míč a sám na bránu se nemýlil - 1:8. A poslední slovo měli dnes naši dva nejlepší "BOMBEŘI". Halberštát tvrdou ranou donutil gólmanku domácích pouze vyrazit před sebe a pro Rejla už bylo jednoduché připsat si také třetí branku v zápase a dát výsledku konečnou podobu 1:9.Po delší době jsme konečně předvedli solidní hru,kterou jsme se prezentovali na podzim.Pochvalu zaslouží dnes všichni,ale vyzvedáváme výkon Halberštáta,který byl téměř u všech branek našeho týmu.

Fotogalerie: https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/1_9_Trebes-divky--Roudnice_ml.zaci_7_1/ 

Zpět