Shrnutí zimní přípravy

04.04.2011 18:28

Na jarní část soutěže jsme se začali připravovat 15. ledna, a to 2x týdně. Přípravu začali hráči A i B týmu dohromady a v rámci přípravných zápasů během turnaje v Chudonicích dostávali šanci všichni hráči širšího kádru. Spestřením přípravy byl měsíční cyklus spiningu, který měl u hráčů velmi slušnou odezvu, a poté také soustředění v Horní Branné. Soustředění splnilo očekávání z pohledu možností zlepšení fyzičky, a tak mrzí jen malý počet hráčů, kteří se soustředění zúčastnili.

Do mužstva se během přípravy zapracovali nový hráči Schmidt, Benák a Krejcar Tomáš. Do B týmu poté Kučera. S přístupem hráčů v přípravě jsem spokojen, tedy pouze s těmi, kteří chodili.

Výsledky v rámci zimní přípravy:

Roudnice : Probluz       2:2   /Vlasák, Bednář Zd./

Roudnice : Olympie      1:7   /Krejcar Jan/

Roudnice : Kopidlno     5:0   /Krejcar Jakub, Klapka David, Kučera, Koblížek, Bednář Zd./

Roudnice : Nový Bydžov "B"  3:3   /Krejcar Tomáš 2, Kmoníček/

Roudnice : Hořice        0:2

Roudnice : Vysoká       0:2

Roudnice : Dohalice     6:4   /Bednář Vl. 3, Krejcar Tomáš, Krejcar Jan, Kmoníček/

Roudnice : Předměřice   5:2   /Bednář Vl. 2, Krejcar Tomáš, Rajnoch, Kmoníček/

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice