SK Libčany "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 4:0 (2:0)

14.06.2009 20:24

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Tichý - Truhlář, Svatoň, Švadlenka (70. Gráf), Mrštík D. - Špaček, Koblížek Jan, Šiška, Panchártek - Krejcar, Mrštík L.

Úvod utkání byl v naší režii a během prvních 20 minut jsme si vytvořili několik gólových příležitostí, ale bez gólového efektu. Zato domácí hned z druhé vážnější situace skórovali. Obraz hry se během první půle ani po prvním gólu nezměnit. Domácí hrozili hlavně z brejků a hosté si připisovali zahozené šance. Lekcí z produktivity byla druhá branka domácích, kteří rychle využili chybu v rozehrávce a téměř z totožné situace skórovali podruhé. Druhý poločas byl ze strany Roudnice spíše křeč, když se jeho hráči nutili do útoku ve snaze korigovat výsledek. Domácí zodpovědně bránili a vyráželi do otevřené obrany do brejků. Nakonec hostům přidali na cestu ještě dvě branky a dnes zaslouženě vyhráli.

Zpět