SK Převýšov : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 1:5 (1:1)

28.05.2010 21:15

Branky: Chrudimský David 2, Chrudimský Tomáš, Voříšek, Vlasák
 

Utkání jsme nezačali dobře, soupeř nás napadal a naši hráči jako by ještě zůstali v kabinách. Po obdržené brance se naše hra zlepšila a do poločasu jsme vyrovnali. V kabině byla rozumná domluva a tým pochopil, že soupeř se sám neporazí. Ve druhém poločase už bylo na hřišti vlastně jen jedno mužstvo a bylo jen otázkou, na jaké výši se skóre zastaví. Škoda neproměněných dalších šancí, které jsme si vypracovali. Věřím,že si hráči na těžkém terénu dnes sáhli na dno svých sil a musím za předvedený výkon zejména ve druhé půli mužstvu vyslovit pochvalu. Snad zbývající dvě kola odehrajeme se stejným nasazením a zápalem jako to dnešní a pokusíme se o možnost vyhrát celou soutěž.
 

                                                                                                                                Vladimír Novotný

 

Zpět