SK Sobotka - SK Roudnice 2:4

30.03.2017 21:03

Sobotka - SKR 2:4 Kmoníček 2, Kučera, Stoszek

Šanda - Mikan, Cuberka, Černý ( 75.Šiška J.), Krejcar ( 69. Novotný M.) - Koutník L., Koblížek( 46. Vlasák), Stoszek, Bárta( 89. Novotný J.) - Kmoníček(62. Koutník D.), Kučera

Důležité body z těžkého zápasu! Na nelehkém terénu se od začátku odehrával vyrovnaný zápas, kdy se soupeř tlačil hodně do útoku a nám se otevírala okénka v jeho obraně. Do poločasu jsme je dokázali dvakrát otevřít. Domácí hrozili hlavně ze standartních situací. Do druhé půle jsme vstoupili s úkolem neinkasovat. To se nám dařilo a dokonce jsme odskočili až na 4:0. Poté se soupeř dostal do hry brankou z penalty. Mohli jsme odskočit na vyšší rozdíl, ale Kučera neproměnil penaltu po faulu na vlastní osobu. Trest přišel vzápětí a domácí dali na 4:2. V nervózním závěru dostali domácí ČK po ošklivém faulu na střídajícího Šišku. A my jsme udrželi důležitou výhru. Hra měla k ideálu daleko, ale body odjely z pod Humprechtu k nám.

 

 

fotogalerie z jičínského deníku. https://jicinsky.denik.cz/galerie/1-a-trida-sobotka-roudnice0317.html?mm=7603395

Zpět