Skvěle ve Stěžerách

26.10.2014 08:37
7. mistrovský turnaj
Stěžery, 25.10. 2014
Soupeři : Stěžery A, Stěžery B
 
Sestava : Mikanová - Šimůnek, Pajgrt, Nun, Kudlička, Tomáš V., Kulda
Stěžěry A - Roudnice 0-2 Nun, Šimůnek
Stěžery B - Roudnice 1-5 Nun 2, Šimůnek 2, Pajgrt
 
V dvojutkání s mladíky ze Stěžer jsme navázali na předchozí vydařená utkání. Do hry se konečně dostávají prvky, které pilujeme na tréninku a hra je podle představ trenérů. Dnes to byla hlavně souhra Šimůnek - Nun. Už v několikátém utkání po sobě hraje dobře i obrana ve složení Pajgrt - Kulda. Soupeře jsme téměř nepustili k naší brance a jen lehká střelecká neobratnost nám nedovolila navýšit skóre.
                                                                                                                                         Mikan, Nun, Tomáš
Odkaz na fotky https://picasaweb.google.com/stezery.fotbal/MEStezeryABRoudniceLhotaPodLibcany
 
Zpět